مینی بار

مینی بار

مینی بار دوو

یخچال ها و فریزرهای نوفراست بسیار رایج شده اند زیرا راحتی و اسانی را برای زندگی های پر مشغله امروزی به ارمغان می اورند. در لوازم خانگی نوفراست هوای سرد در اطراف فریزر توسط یک فن پخش می شود. در وسایل سرمایشی مدرن دستگاه تبخیر در پشت قفسه های غذا تعبیه شده است و وقتی به درستی کار کند قطره عای کوچک یخ روی دیواره پشتی دیده می شود در حالیکه در سیستم دیفراست ممکن است اب دیده شود.
باور کنید یا نه واقعیت این است که بیشتر یخچال های مدرن یک المنت گرم کننده در داخل خود دارند و برای از بین بردن اتوماتیک یخ ها بکار میرود.
مشکلی که در این سیستم سرمایشی یخچالی وجود دارد این است که اگر در یخچال یا فریزر به مدت طولانی باز بماند این سیستم توانایی این را از دست می دهد که غذاها را سرد نگه دارد. این مشکل یک اثر بزرگتر دارد و ان اینکه شما نمیتوانید میزان یخ بوجود امده در پشت یخچال را مشاهده کنید.
در بیشتر نوفراست ها در اطراف فن یخ ایجاد می شود و باعث کند شدن فن می شود و صدای ناهنجاری ایجاد میکند.
مراحلی که برای از بین بردن یخ ها نیاز است :

بیرون بردن موقت غذاها از یخچال

خاموش کردن برق دستگاه

باز گذاشتن در یخچال یا فریزر

انتظار برای ذوب شدن یخ ها و تمیز کردن

این فرایند می تواند توسط دستگاه یخ زدا انجام شود همچنین گذاشتن یک ظرف اب داغ و بستن در یخچال و یا قرار دادن پنکه روبروی یخچال می تواند این فرایند را اسان تر و سریعتر کند.
به هر حال ترجیحات شما در خرید یخچال بستگی به اهمیتی است که شما به دلیل خرید یخچال می دهید دارد.
مینی بارمدل ها و قیمت مینی بار دوو | فناوری برتر کره جنوبی با گارانتی انتخاب سرویس


مقایسه کالا (0)


یخچال مینی بار دوو DELF-0500GW

یخچال مینی بار دوو DELF-0500GW

*یخچال مینی بار دوو DELF-0500GWرتبه انرژی Aمقدار صدای کم دستگاهحجم خالص یخچال 115 لیتر- 5 فوتیک عدد کشوی مخصوص میوه و سبزیجاتمحفظه سردخانه مجزا با درب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)