یخچال فریزر دوقلو

یخچال فریزر دوقلو

یخچال فریزر دوقلو دوو

  • یخچال، مهم‌ترین وسیله‌ی آشپزخانه است؛ حتی اگر بتوان آشپزخانه‌ای را بدون اجاق‌گاز یا مایکروویو تصور کرد، حذف کردن یخچال از آشپزخانه، غیرممکن به‌نظر می‌رسد؛ یخچال به‌نوعی امضای صاحب‌خانه در هر آشپزخانه محسوب می‌شود. خرید یخچال، به‌دلیل اهمیت و طول عمر زیادش، کاری پیچیده و سرمایه‌گذاری مهمی است. هنگام خرید یخچال، علاوه‌بر قیمت و طبقه‌بندی دستگاه، فاکتورهای دیگری مثل مصرف برق، گنجایش و فضایی که اشغال می‌کند هم باید مد‌نظر قرار بگیرد. به‌علاوه، یخچال وسیله‌ای است که به‌راحتی چندین سال مهمان منزل یا محل کار شما خواهد بود؛ پس بهتر است یخچالی را انتخاب کنید که برای شما، خانواده یا همکارانتان مناسب باشد.
  • یخچال فریزر دوقلو
  • یخچال‌فریزرهای دوقلو در بعضی کشورها، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از یخچال‌فریزرهای ساید-بای-ساید شناخته می‌شود. این مدل‌ها، از دو قسمت مجزا (یکی یخچال و دیگری فریزر) تشکیل شده است که می‌توان از این دو بخش به‌صورت کاملا جدا از هم یا به‌صورت بهم چسبیده و مانند یک یخچال ساید-بای-ساید استفاده کرد؛ می‌توان هر یک را جداگانه خرید و استفاده کرد یا در کنار هم قرار داد و یک مجموعه‌ی هماهنگ و یک‌دست یخچال و فریزر داشت. فریزرهای این رده، جز وظیفه اصلی که منجمد کردن است هیچ شباهتی به ساید-بای-سایدها نداشته و عموما به‌جای طبقه، دارای کشو هستند و در سمت بیرونی، آبریزی برای آنها در نظر گرفته نمی‌شود.


مقایسه کالا (0)


یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000GW-DELF-2000GW

یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000GW-DELF-2000GW

*یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000GW-DELF-2000GWمشخصات  : دوو نوع : دوقلو رنگ : سفید براق  مصرف انرژی : A+ابعاد و گنجایشارتفاع : 1800عرض : 600ع..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000SS-DELF-2000SS

یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000SS-DELF-2000SS

*یخچال فریزردوقلو دوو DELR-2000SS-DELF-2000SSمشخصات : دوو نوع : دوقلو رنگ : استیل مصرف انرژی : A+ابعاد و گنجایشارتفاع : 1800عرض : 600عمق : 600مشخ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)