وبلاگ لوازم خانگی دوو

معرفی, اطلاعات و مشخصات انواع لوازم خانگی دوو

چگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیم؟

چگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیم؟Reviewed by لوازم خانگی دوو on Feb 13Rating: 5.0چگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیمچگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیم، از بین بردن لک های رنگ از روی لباس، پاک کردن لکه های رنگ از روی لباس، پاک لکه رنگی از روی لباس، راه حل پاک کردن و از بین بردن لکه های رنگ از روی لباس

از بین بردن لک های رنگ از روی لباس

اگر شما هنوز هم نمیدانید که چگونه از شر لکه رنگی از لباس خلاص شوید، یک روش برای از بین بردن رنگ استفاده از سفید کننده اکسیژن دار است. زمانی که این محصول با آب تماس پیدا میکند، واکنش نشان داده و حبابهای اکسیژن تولید میکند که این حبابها در از بین بردن لکه رنگی کمک میکند.

برای این کار از راهنمای استفاده محصول استفاده کنید. ابتدا محلول را در ناحیه کوچکتر امتحان و سپس روی کل لباس استفاده کنید.این مسئله واقعا مهم است که ابتدا توصیه های روی برچسب هر محصول تمیز کننده ای که استفاده می کنید مطالعه نمایید.برخی از محصولات ابتدا توصیه میکنند که لباسها را در آب برای مدت معینی خیس کنید. در نهایت لباس را با آب سرد آبکشی کنید.

 محصولات پاک کننده تجاری

محصولات پاک کننده تجاری نیز میتوانند برای پاک کردن لکه رنگی از روی لباس مورد استفاده قرار گیرند. بیاد داشته باشید حتما راهنمای استفاده از محصول را خوانده و ابتدا آن را روی ناحیه کوچک امتحان و در صورت موفق بودن آن را برای بقیه لباس استفاده کنید. طبق راهنمای محصول لباس را خیسانده و سپس محصول را استفاده کنید. درنهایت آبکشی و در هوای آزاد لباس را خشک کنید.

 لباسی که به دیگر لباسها رنگ میدهد را جدا کنید

لباسی که به دیگر لباسها رنگ میدهد را جدا کرده و بقیه لباسها را با پودر لباسشویی قوی شستشو دهید. اگر سریع متوجه پخش شدن رنگ شده باشید این روش میتواند موثر واقع شود.

استفاده از سرکه سفید

اگر شستشوی دوباره موثر واقع نشد میتوانید لباسهای رنگی شده را در یک سطل آب سرد بخیسانید. سپس یک فنجان سرکه سفید رقیق شده به آن اضافه کنید. سپس پس از آبکشی آن را دوباره شستشو دهید تا بوی آن از ببین برود.

مشاهده فروشگاه لوازم خانگی دوو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *